Zainteresowany zakupem?
Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu

Doskonała lokalizacja w Centrum

Mieszkania STUDIO apartments Wólczańska 161 znajdują się w samym Centrum Łodzi 
w sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej, Centrów Biurowych Synergii, University Business Park oraz Parku Poniatowskiego.

Ta doskonała lokalizacja skrzyżowania ulic Wólczańskiej i Żwirki, znajdująca się w pobliżu al. Tadeusza Kościuszki umożliwia dogodne korzystanie z komunikacji. Z drugiej strony ta niewielka odległość od al. Kościuszki i al. Politechniki powoduje, że do STUDIO apartments Wólczańska 161 nie dociera gwar wielkomiejskiego Centrum.

Lokalizacja inwestycji STUDIO apartments Wólczańska 161 w sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej, Centrów Biurowych Synergii, University Business Park oraz Parku Poniatowskiego stanowi doskonałe miejsce do nauki i pracy.

Studia znajdują się niecałe 100 metrów od Wydziałów BIOTECHNOLOGII I NAUK O ŻYWNOŚCI W5 oraz  INŻYNIERII PROCESOWEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA W10 oraz pozostają w ścisłym centrum pozostałej infrastruktury PŁ, co sprawia, że zamieszkanie w STUDIO apartmetns Wólczańska 161 jest bardzo atrakcyjne. Podobna odległość dzieli STUDIO apartments Wólczańska 161 od Centrów Biurowych.

Park Poniatowskiego to jedyne takie miejsce w centrum Łodzi, które stanowi miejsce dla osób aktywnych oraz szukających odpoczynku  i ciszy pośród miejskiego hałasu. Liczący 41,6 ha teren ze ścieżkami biegowymi i rowerowymi oraz kortami tenisowymi zapewnia doskonałe warunki do uprawiania sportu i relaksu w gronie znajomych.